HLEDEJ
 


úvod
74 položek

 
Mapa stránek

Sortiment

pilové kotouče

  
Jako obchodní firma se zaměřením na dřevoobrábění nabízíme široký výběr strojů, nářadí, nástrojů a vybavení nejen pro truhláře, ale i pro dřevaře a pro kutily. V naší nabídce sázíme na spolupráci s výrobci, jejichž kvalita výrobků i služeb spojených s dodávaným zbožím, jako je záruční a pozáruční servis, široká nabídka, dostupnost náhradních dílù, aj. je pokud možno na nejvyšší možné úrovni. Více jak devatenáctileté působení firmy Vladimír Čapek v tomto oboru dokazuje, že nastoupená cesta je správná a její další rozvoj směrem ke spokojenému zákazníkovi vede přes vysokou znalost problemetiky oboru a schopnosti nabídnout individuální řešení postavené na míru pro danou zakázku. Toho lze dosáhnout mimo jiné i komunikací s Vámi - zákazníkem, ať již stávajícím anebo potenciálním.

 

Berte proto, prosím, přehled sortimentu pouze jako informativní. Rádi se Vám budeme věnovat na vyřešení Vašeho třeba i nestandardního problému.

 

V bazaru Vám nabízíme širokou nabídku použitých strojů, nástrojů a nářadí. Snažíme se ,aby jsme kromě nabídky základních dřevoobráběcích strojů byli schopni uspokojit i náročné požadavky na speciální technologie výroby.

 

 Díky dlouholetým zkušenostem s prodejem nejen dřevoobráběcích strojů, ale i ručního nářadí, Vám můžeme zodpovědně nabídnout toto nejen v co možná nejlepším poměru cena/ výkon, ale i pomoci vybrat právě ten správný typ podle Vašich požadavků. Leckdy nesprávně zvolený typ ručního nářadí neúměrně prodražuje a prodlužuje výrobu. Vhodně vybrané pracovní prostředky mění práci v potěšení. A o to jde především... 

 

nástroje OMASTak jako v ostatních druzích sortimentu i v nástrojích se snažíme uspokojit veškeré Vaše nároky v závislosti na požadavkách výroby. V nástrojích je na našem trhu opravdu bohatý výběr. Bez dokonalé znalosti široké škály výrobků, kterou Vám u nás nabízíme, nelze kvalifikovaně vybrat odpovídající typ a materiál vhodného nástroje. I nejdražší a nejvybavenější stroj je jen tak hodnotný, jak kvalitními nástroji je osazen.
GrayN
trans KDE NÁS NAJDETE?

Vladimír Čapek
Verdek 88 544 01
Dvůr Králové n/L

Tel.: 604 201 829

trans
email:
info@capek-drevokovo.cz

NEJSEM PLÁTCE DPH

MAPA GrayD