HLEDEJ
 


úvod
74 položek

 
Mapa stránek
Služby
Financování
V případě Vašeho zájmu zajistíme financování Vámi vybraných strojů, prostřednictvím našich leasingových partnerů, kteří Vám rádi vyjdou vstříc.
Samozřejmosti je i výkup Vašeho stroje na protiúčet.
 
Doprava strojů
Nabízíme možnost odvozu nebo dovozu u nás zakoupených strojů vlastním vozidlem Iveco Daily nebo zajištění přepravní společnosti ve Vámi sjednaném termínu a za předem dohodnuté ceny.
 
Odsávání a stlačený vzduch
Když mají být řemeslná dílna či průmyslový provoz vybaveny vhodným systémem odsávání nebo na stlačený vzduch, je zapotřebí pečlivé a důkladné plánování. Dobře dimenzovaný systém dokáže ušetřit nejen spoustu peněz, ale i energie a starostí.
Protože optimální řešení je pro každý provoz specifické, proto Vám ve spolupráci s dodavatelskými firmami poradíme s výběrem a navrhneme nejvhodnější systém odsávání nebo zajištění rozvodu stlačeného vzduchu pro Vaši provozovnu.
 
Záruční a pozáruční servis
Naše firma zajišťuje společně s prodejem nových strojů samozřejmě také jejich záruční i pozáruční servis. V případě oprav nebo seřizování použitých strojů se lze spolehnout na mnoholetou zkušenost našich techniků, jejichž rukama prošel bezpočet použitých dřevoobráběcích strojů. I v tomto případě platí, že pokud existuje nějaké řešení, my ho nalezneme.
záruční a pozáruční servis dřevoobráběcích strojůGrayN
trans KDE NÁS NAJDETE?

Vladimír Čapek
Verdek 88 544 01
Dvůr Králové n/L

Tel.: 604 201 829

trans
email:
info@capek-drevokovo.cz

NEJSEM PLÁTCE DPH

MAPA GrayD